prot
24-01-2017

Międzynarodowe Targi Turystyczne MATKA 2017 Helsinki


W dniach 19-22 stycznia br. województwo podlaskie promowało się na Międzynarodowych Targach Turystycznych MATKA 2017 w Helsinkach – największych targach w północnej Europie. Targi odwiedziło 71 000 osób, obecnych było 930 wystawców z 86 krajów, odbyło się tysiące spotkań, profesjonalnych seminariów oraz wspaniałych momentów.

Stoisko Polski, przygotowane przez Zagraniczny Ośrodek Podlaskiej Organizacji Turystycznej w Sztokholmie, reprezentowane było przez województwo podlaskie, małopolskie oraz pomorskie. Na stoisku znalazły się również biura podróży oraz centralne miejsce informujące o atrakcjach całego kraju.

Za organizację udziału województwa podlaskiego na targach odpowiedzialny był Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego oraz Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna.

Wśród najczęściej zadawanych pytań o województwo podlaskie były miejsca noclegowe oraz camperowe w obszarze Suwalszczyzny oraz Białegostoku, jak również miejsca gdzie można zorganizować spływ kajakowy. Szereg zapytań dotyczył zwiedzania Regionu Puszczy Białowieskiej. Wiele osób deklarowało wybór podlaskiego jako tegorocznej destynacji na wakacje. Stoisko odwiedzali również przedstawiciele klubów motorowych, którzy planują swoje trasy przejazdu właśnie przez województwo podlaskie.AKTUALNOŚCI O REGIONIE ODKRYJ PODLASKIE WYDARZENIA

Partnerzy:


© copyright Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna 2016.
Wszelkie prawa zastrzeżone


realizacja ZobaczPodlaskie.pl