prot
01-02-2017

Ruszają zapisy do II edycji akcji "Polska zobacz więcej - weekend za pół ceny"!


Tegoroczna akcja będzie miała miejsce w dniach 31 marca - 2 kwietnia 2017, a zapisy już ruszają.

Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w dniach 23 - 25 września 2016 i cieszyła się dużym zainteresowaniem. Do projektu przystąpiło prawie 400 partnerów, a z atrakcji skorzystało ponad 60 000 tysięcy turystów. Możliwość 

Od 7 lutego partnerzy, którzy chcieliby przystąpić do tegorocznej edycji, mogą rejestrować swoje zgłoszenia. Formularz rejestracyjny na stronie www.polskazobaczwiecej.pl jest już dostępny! Warto zapoznać się z nim przed formalnym przystąpieniem do akcji.

Uczestnictwo w projekcie może zapewnić zwiększenie ruchu turystycznego w okresie, który jeszcze uznawany jest za mało atrakcyjny dla podróżujących. 

Zachęcamy do rejestracji swojej oferty! Przy pierwszej edycji województwo podlaskie nie było zbyt licznie reprezentowane. Zniżki zaoferowały m.in. Ośrodek Turystyczny Kukle, Klasztor w Wigrach, WOSiR Szelment czy Opera i Filharmonia Podlaska. Mamy nadzieję, że pozytywne opinie usługodawców z pierwszej edycji, oraz fakt, że zdecydowana większość deklaruje chęć udziału w II edycji sprawią, że więcej podmiotów z naszego województwa zaangażuje się pierwszą tegoroczną edycję.
AKTUALNOŚCI O REGIONIE ODKRYJ PODLASKIE WYDARZENIA

Partnerzy:


© copyright Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna 2016.
Wszelkie prawa zastrzeżone


realizacja ZobaczPodlaskie.pl