prot
09-05-2017

Warsztaty fotograficzne National Geographic o wschodzie słońca nad Biebrzą


Weź udział w warsztatach fotograficznych National Geographic o wschodzie słońca nad Biebrzą. Organizatorzy czekają na zgłoszenia do 15 maja.

Poranek Fotograficzny nad Biebrzą ma formułę plenerowego warsztatu fotograficznego. Uczestnicy Poranków poznają technikę fotografii mobilnej o wschodzie słońca, w różnych warunkach przyrody. Autor najlepszego zdjęcia z warsztatu wygra smartfona Samsung Galaxy A.


Jak się zgłosić? Wystarczy, że do 15 maja wypełnisz formularz zgłoszeniowy na stronie: www.poranki.national-geographic.pl prześlesz swoje zdjęcie i przekonasz dlaczego właśnie Ty powinieneś uczestniczyć w Poranku Fotograficznym.

Dlaczego warto? Każdy poranek to unikalna możliwość poznania warsztatu fotografa National Geographic i poszerzenia swojej wiedzy nt. fotografii. Fotorelacje ze wszystkich Poranków Fotograficznych ze zdjęciami wykonanymi przez uczestników zostaną opublikowane na stronie konkursowej.

Warsztaty poprowadzi Adam Brzoza - fotograf National Geographic, pasjonat gór i przyrody. Fotografią zajmuje się profesjonalnie od 16 lat. Chętnie zdradza tajniki fotografii i dzieli się swoją wiedzą.AKTUALNOŚCI O REGIONIE ODKRYJ PODLASKIE WYDARZENIA

Partnerzy:


© copyright Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna 2016.
Wszelkie prawa zastrzeżone


realizacja ZobaczPodlaskie.pl