prot
17-05-2017

Rusza kolejna edycja Konkursu EDEN


Kto w tym roku zdobędzie tytuł „Najlepszej Europejskiej Destynacji EDEN?

EDEN to projekt promujący mało znane destynacje turystyczne o niepowtarzalnym charakterze, które łączą potrzeby środowiska, lokalnych społeczności i turystów, rozwijając jednocześnie atrakcyjny ekonomicznie produkt turystyczny. Celem konkursu jest zacieśnienie współpracy między zwycięskimi destynacjami oraz stworzenie europejskiej sieci uznanych i rozpoznawanych obszarów turystycznych o szczególnych walorach dla dziedzictwa przyrodniczego i kulturowego Europy.

Tematy przewodnie kolejnych edycji Konkursu oraz podstawowe kryteria są ustalane przez Komisję Europejską. Tegoroczny to: Turystyka kulturowa. W związku z tym aplikujący o tytuł „Najlepszej Europejskiej Destynacji EDEN", będą musieli udowodnić, że swoją ofertę turystyczną opierają na lokalnych walorach dziedzictwa kulturowego.

Zgłoszeń można dokonywać wyłącznie online, do 11 czerwca za pomocą aplikacji umieszczonej na stronie www.edenpolska.pl w zakładce: APLIKACJA KONKURSOWA.

Regulamin konkursu dostępny jest: tutaj.

Tegorocznego zwycięzcę oraz wyróżnione destynacje poznamy 28 czerwca 2017 r. w Warszawie.

Dodatkowych informacji nt. projektu i konkursu udziela koordynator Konkursu: Pani Anna Księżnik, tel. 22 536 70 25, e-mail: anna.ksieznik@pot.gov.pl.AKTUALNOŚCI O REGIONIE ODKRYJ PODLASKIE WYDARZENIA

Partnerzy:


© copyright Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna 2016.
Wszelkie prawa zastrzeżone


realizacja ZobaczPodlaskie.pl