prot
06-09-2017

Piknik Rowerowy w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo


Suwalska Organizacja Turystyczna i Klub Rowerowy MTB Suwałki zapraszają na „Piknik Rowerowy w Suwalsko-Augustowskim Królestwie Rowerowym Green Velo”. Impreza odbędzie się w sobotę 9 września 2017 roku na terenie Ośrodka WOSIR Szelment.

Głównym elementem pikniku będą zawody rowerowe MTB na ciekawej i widowiskowej trasie od podnóża po szczyt Jesionowej Góry, ale też promocja walorów północnej części Królestwa Rowerowego Green Velo. W programie liczne quizy turystyczno-krajoznawcze, w których można będzie zdobyć karnety na takie atrakcje, jak narty wodne, park linowy, minigolf lub inne upominki. Na  miejscu będzie profesjonalne doradztwo i sprzęt rowerowy z suwalskiego sklepu „Góra Rowerska”. Rekrutację zawodników prowadzi Klub MTB Suwałki: tutaj.

Wydarzenie jest realizowane jako zadanie publiczne współfinansowane ze środków Województwa Podlaskiego i Powiatu Suwalskiego, przy wsparciu Gminy Jeleniewo i Gminy Szypliszki. Partnerem realizacyjnym jest WOSIR Szelment Sp. z o.o.

Warto zaplanować weekend 9-10 września na tę część Suwalszczyzny – będzie wiele wydarzeń turystyczno-rekreacyjnych, czy sportowych, m.in. mistrzostwa w nartach wodnych, szlement off road, maratony kresowe, predathlon – raj dla miłośników aktywności rowerowej i wodnej.AKTUALNOŚCI O REGIONIE ODKRYJ PODLASKIE WYDARZENIA

Partnerzy:


© copyright Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna 2016.
Wszelkie prawa zastrzeżone


realizacja ZobaczPodlaskie.pl