prot
29-09-2017

Podlaskie na XIX Targach Euroregionu Niemen w Grodnie


W ubiegłym tygodniu, 22 i 23 września, Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna uczestniczyła w XIX Targach Euroregionu Niemen 2017. Wydarzeniu towarzyszyło Międzynarodowe Forum Inwestycyjne „Grodzieńszczyzna na skrzyżowaniu granic”.

Targi Euroregionu Niemen w Grodnie i Międzynarodowe Forum Inwestycyjne „Grodzieńszczyzna na skrzyżowaniu granic” to jedne z najważniejszych inicjatyw gospodarczych na płaszczyźnie współpracy Polski i Białorusi. Ich formuła zakłada spotkanie wielu różnych sektorów gospodarki, przedstawicieli biznesu z władzami samorządu.Czym przyciągało do siebie województwo podlaskie? Przede wszystkim ofertą turystyczną.  Połączenie sił partnerów z Polski, Białorusi i Litwy może zaowocować wieloma ciekawymi projektami. Przedsiębiorcy z pogranicza mogą wspólnie pracować nad nowymi produktami turystycznymi.

Delegaci z województwa podlaskiego wzięli też udział w panelach poświęconych turystyce, logistyce, transportowi i współpracy naukowej.Więcej o tym: tutaj.AKTUALNOŚCI O REGIONIE ODKRYJ PODLASKIE WYDARZENIA

Partnerzy:


© copyright Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna 2016.
Wszelkie prawa zastrzeżone


realizacja ZobaczPodlaskie.pl