prot
12-10-2017

Suwałki z nowym spotem promocyjnym


Od niedawna Miasto Suwałki i Suwalszczyznę promuje nowy spot. Powstał na zlecenie Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Czym miasto chce przekonać do siebie inwestorów i turystów? Sprawdźcie.

Miasto Suwałki, jako dobre miejsce do życia, pracy i spędzania wolnego czasu jest bohaterem najnowszego spotu promocyjnego Urzędu Miejskiego w Suwałkach. Jego twórcy pokazują, że w przeciągu kilku lat w Suwałkach zaszło wiele zmian i dzięki temu dzisiaj jest tam dzisiaj niezbędna infrastruktura i dobra przestrzeń do nowych inwestycji. Celem spotu jest dotarcie do młodych ludzi.

Najwięcej turystów jest w Suwałkach latem. Wizytówką miasta jest Suwałki Blues Festival, podczas którego polski biegun zimna staje się światową stolicą bluesa. Poza sezonem warto odwiedzić Galerię Andrzeja Strumiłły, Muzeum im. Marii Konopnickiej i zobaczyć kolekcję obrazów Alfreda Wierusza-Kowalskiego (Muzeum Okręgowe). O kalendarz pełen imprez kulturalnych przez cały rok dba Suwalski Ośrodek Kultury.

Jeśli więc jeszcze nigdy nie byliście w pogodnych Suwałkach, pora to zmienić. Przy okazji wybierzcie się do Wigierskiego Parku Narodowego lub Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Dojechać możecie tam Szlakiem Green Velo.

Spot możecie obejrzeć tutaj: w wersji polskiej i angielskiej.

Fot.: Kadr z filmu / Urząd Miejski w Suwałkach.
AKTUALNOŚCI O REGIONIE ODKRYJ PODLASKIE WYDARZENIA

Partnerzy:


© copyright Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna 2016.
Wszelkie prawa zastrzeżone


realizacja ZobaczPodlaskie.pl