prot
14-11-2017

Informacje praktyczne dla wybierających się do Augustowa i na Suwalszczyznę


Jeśli w najbliższym czasie planujecie wyjazd do Augustowa lub na Suwalszczyznę, powinniście sprawdzić te informacje. Na północy województwa trwają remonty, w inne miejsce przeniesiono też Centrum Informacji Turystycznej w Augustowie.


Oświadczenie Urzędu Miejskiego w Suwałkach:
W związku z budową Obwodnicy miasta Suwałki w ciągu drogi ekspresowej S-61 oraz budową mostu tymczasowego na rzece Czarna Hańcza brak jest możliwości uprawiania turystyki kajakowej na rzece Czarna Hańcza od km 79 + 480 do km 79 +665 do czasu planowanego zakończenia inwestycji tj. marca 2019 roku.
___________

Wigierski Park Narodowy: Trwa modernizacja pól biwakowych dla kajakarzy na terenie Wigierskiego Parku Narodowego. Na trzech polach nad Czarną Hańczą zostały wyremontowane ławostoły oraz tablice informacyjne. Powstały także nowe pomosty ze slipami dla kajaków. Będzie można z nich korzystać już w przyszłym sezonie.

Inwestycje wykonał Wigierski Park Narodowy ze wsparciem finansowym Funduszu Leśnego.
___________

Augustów: Od czwartku, 2 listopada 2017 roku, Centrum Informacji Turystycznej w Augustowie będzie funkcjonować w budynku dawnego Gimnazjum nr 1 przy ul. Młyńskiej 35.
Centrum Informacji Turystycznej w terminie od października do kwietnia jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00–16.00.
Dane kontaktowe CIT:
tel.: +48 87 643 28 83 lub +48 511 181 848; e-mail: it@urzad.augustow.pl.AKTUALNOŚCI O REGIONIE ODKRYJ PODLASKIE WYDARZENIA

Partnerzy:


© copyright Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna 2016.
Wszelkie prawa zastrzeżone


realizacja ZobaczPodlaskie.pl