prot
14-12-2017

Wygraj Kalendarz z Najlepszymi Produktami Turystycznymi


Najlepsze Produkty Turystyczne Województwa Podlaskiego 2017 trafiły na karty wyjątkowego kalendarza. Już we środę 20 grudnia i w następnych dniach będziecie mogli wygrać go w naszym świątecznym konkursie. Polubcie fanpage PROT i bądźcie na bieżąco.

Muzeum Rolnictwa w Ciechanowcu, Białowieskie Drezyny, czy Szlak Tatarski – między innymi zdjęcia tych Laureatów XV edycji Konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny Województwa Podlaskiego 2017 już niedługo będą mogły znaleźć się na ścianach w Waszych domach lub biurach. Kalendarze na 2018 rok z najlepszymi produktami turystycznymi będzie można wygrać w Świątecznym Konkursie Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Co trzeba zrobić, aby wygrać Kalendarz? Wystarczy obserwować nasz fanpage, polubić post z pytaniem konkursowym i przesłać odpowiedź na adres: konkurs@podlaskieit.pl, w temacie wiadomości wpisując numer pytania.

Posty z pytaniem konkursowym będą publikowane dwa razy dziennie – o godzinie 10.00 i 14.00.

Każdego dnia laureatami Konkursu zostaną dwie osoby, które poprawnie odpowiedzą na pierwsze pytanie (zadane o godz. 10.00) i dwie osoby, które poprawnie odpowiedzą na drugie pytanie (zadane o godz. 14.00). Laureaci zostaną wylosowani spośród 20 pierwszych uczestników Konkursu, którzy udzielili poprawnych odpowiedzi.


Regulamin konkursu dostępny jest tutaj.AKTUALNOŚCI O REGIONIE ODKRYJ PODLASKIE WYDARZENIA

Partnerzy:


© copyright Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna 2016.
Wszelkie prawa zastrzeżone


realizacja ZobaczPodlaskie.pl