prot
12-01-2018

Wystawa "Soce - Wieś Kolorow" w Trześciance


Wystawę "Soce - Wieś Kolorów" będzie można zobaczyć jeszcze raz. Tym razem w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trześciance. Otwarcie wystawy już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia.


Dobre wieści dla tych, którzy nie zdążyli zobaczyć wystawy "Soce - Wieś Kolorów" w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku. Już w najbliższych dniach będzie można oglądać ją ponownie, tym razem w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Trześciance. Otwarcie wystawy odbędzie się w niedzielę, 14 stycznia, o godz. 13.00.

Prace wykonali studenci III roku Wydziału Architektury Politechniki Białostockiej. To artystyczne kompozycje, stworzone z fotografii domów, ludzi, wystrojów wnętrz, rysunków architektonicznych, detali zdobniczych i fragmentów rozmów z mieszkańcami wsi. Istotą projektu jest nie tylko przekazanie wiedzy o dziedzictwie kulturowym wsi, lecz także zachęcenie odbiorców do odwiedzin wsi Soce, zachwytu nad jej pięknem oraz zadumy nad przeszłością, tradycją i przemijaniem.Wystawę będzie można oglądać w godzinach pracy Filii Bibliotecznej w Trześciance.

Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia.AKTUALNOŚCI O REGIONIE ODKRYJ PODLASKIE WYDARZENIA

Partnerzy:


© copyright Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna 2016.
Wszelkie prawa zastrzeżone


realizacja ZobaczPodlaskie.pl