prot
19-02-2018

Pożyczka na rozwój turystyki


Bank Gospodarstwa Krajowego realizuje program „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka”. Projekt wspiera przedsiębiorców z branży turystycznej i okołoturystycznej. Na szczególnie atrakcyjne warunki pożyczki mogą liczyć podmioty posiadające status Miejsca Przyjaznego Rowerzystom.

Celem projektu "Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka" jest zróżnicowanie i podniesienie jakości usług oraz wydłużenie sezonu turystycznego na obszarze Polski Wschodniej. Środki finansowe pochodzą z Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

Na jakie projekty można otrzymać pożyczkę?
Pożyczki udzielane są m.in. na budowę i rozbudowę miejsc noclegowych, zwiększenie jakości i standardu świadczonych usług, budowę i remont infrastruktury uzdrowiskowej czy rekreacyjno-sportowej. Mogą ją otrzymać także przedstawiciele tradycyjnych zawodów, zajmujący się rękodziełem i rzemiosłem, firmy wytwarzające i sprzedające żywność ekologiczną czy produkty tradycyjne i regionalne.

Do kogo zgłosić się po pożyczkę?
Aby otrzymać pożyczkę, należy zwrócić się do instytucji finansujących. W województwie podlaskim jest to konsorcjum ECDF S.A. z Mega Sonic S.A. Więcej: www.ecdf.pl/podmiot/pozyczki.

Szczegóły projektu „Przedsiębiorcza Polska Wschodnia – Turystyka” znajdziecie tutaj.

Dodatkowe pytania możecie kierować do Regionalnego Biura Banku Gospodarstwa Krajowego w Białymstoku
(ul. Świętojańska 12 A).
Tel.: +48 85 74 85 250 / tel. kom.: 519 018 277
Adres e-mail: marzena.szubzda@bgk.pl      

Więcej:
www.bgk.pl
www.rpo.bgk.plAKTUALNOŚCI O REGIONIE ODKRYJ PODLASKIE WYDARZENIA

Partnerzy:


© copyright Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna 2016.
Wszelkie prawa zastrzeżone


realizacja ZobaczPodlaskie.pl