prot
02-01-2014

PODLASKI FESTIWAL SMAKÓW I PODRÓŻY 4-6 kwietnia 2014 r.


Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna serdecznie zaprasza do udziału w evencie promującym nasz region w  Centrum Handlowym BLUE CITY w Warszawie. Impreza odbędzie się w dniach 4-6 kwietnia 2014 r. i będzie przebiegać pod nazwą Podlaski Festiwal Smaków i Podróży.

Blue City jest jednym z największych centrów handlowo-usługowo-rozrywkowych w Warszawie. W swojej ofercie posiada między innymi Centrum Kartingowo-Biznesowe Grand Prix, jeden z najnowocześniejszych kompleksów do gry w squasha w Warszawie Squash City, centrum zabaw dla dzieci Inca Play, szkołę tańca dla dzieci Egurrola Dance Kids oraz luksusowy Lucid Club. Blue City w każdy weekend odwiedza ok. 70 000 osób.

Głównym celem imprezy jest promocja województwa podlaskiego wśród mieszkańców Warszawy jako obszaru atrakcyjnego turystycznie, bogatego w walory przyrodnicze, kulturowe oraz słynącego ze smacznej kuchni regionalnej. Imprezie towarzyszyć będą prezentacje artystyczne i rzemiosła regionalnego oraz spotkanie podróżnicze połączone z degustacją produktów regionalnych.

Do wspólnej promocji województwa podlaskiego zapraszamy jednostki samorządowe, właścicieli produktów turystycznych, obiekty noclegowe, gastronomiczne oraz ośrodki SPA i Wellness, stowarzyszenia i gospodarstwa agroturystyczne, twórców produktów regionalnych. Zachęcamy również do czynnego włączenia się w promocję województwa poprzez przygotowanie atrakcji podczas eventu.

 

Osoba do kontaktów

Agnieszka Ostaszewska

Tel. 85 653 77 97

e-mail: targi@podlaskieit.pl

 

Do pobrania:

Zgłoszenie udziału – umowa

Regulamin udziału

Prezentacja eventu w BLUE CITY

 AKTUALNOŚCI O REGIONIE ODKRYJ PODLASKIE WYDARZENIA

Partnerzy:


© copyright Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna 2016.
Wszelkie prawa zastrzeżone


realizacja ZobaczPodlaskie.pl