Categories: szkolenia_i_konferencje_zrealizowane
      Date: 18-10-2016
     Title: Warsztaty pn. „Lokalny lider ekoturystyki  - praktyczne warsztaty z zakresu zarządzania ekoturystyką." 

Sekretariat Regionalny Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich województwa podlaskiego ogłasza rekrutację na warsztaty w ramach II Podlaskiej Konferencji Ekoturystycznej - "Lokalny lider ekoturystyki - praktyczne warsztaty z zakresu zarządzania ekoturystyką." Partnerami merytorycznymi warsztatów są: Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna, Fundacja Business to Business oraz FunduszeEuropejskie.eu, którzy serdecznie zapraszają przedstawicieli branży turystycznej i okołoturystycznej oraz producentów produktów lokalnych, regionalnych z województwa podlaskiego.Ekoturystyka jako dział turystyki, w którym najważniejsze role pełnią: turystyka przyrodnicza, turystyka kulinarna, a także dziedzictwo kulturowe jest naturalnym kierunkiem i drogowskazem w rozwoju turystyki Polski Północno-Wschodniej, a w szczególności województwa podlaskiego promującego markę „Podlaskie. Zasilane naturą”.

Podczas warsztatów zostaną szczegółowo omówione zagadnienia związane z tworzeniem, promocją, sprzedażą ofert ekoturystycznych, a także elementy komunikacji, weryfikacji potrzeb i oczekiwań turystów zainteresowanych wypoczynkiem zgodnie ze światowym trendem „slow life”, który z każdym rokiem zdobywa coraz to więcej zwolenników zarówno w Europie jak i na świecie.

Warsztaty odbędą się w trzech miejscach w woj. podlaskim w następujących terminach:

26.10.2016r. (środa) – Narewka - Dwór Bartnika,  ul. Hajnowska 2/1
Karta zgłoszenia
Program

27.10.2016r. (czwartek) – Tykocin - Villa Regent, ul. Sokołowska 3

Karta zgłoszenia 
Program

28.10.2016r. (piątek) – Augustów - Villa Skomanda, ul. Konwaliowa 2
Karta zgłoszenia
Program

Warsztaty poprowadzą doświadczeni trenerzy w zakresu zarządzania turystyką, w tym ekoturystyki, promocji i marketingu miejsc oraz funduszy europejskich skierowanych do branży turystycznej oraz producentów produktów lokalnych i regionalnych.

Udział w warsztatach jest bezpłatny. Liczba miejsc na warsztat jest ograniczona do max. 15 osób.

Rekrutacja rozpoczyna się 17.10.2016r., a zgłoszenia należy wysyłać na adres poczty elektronicznej: szkolenia@podlaskieit.pl do dnia 24.10.2016r., zgodnie z załączoną kartą zgłoszenia uczestnictwa na warsztat.

Organizatorzy zastrzegają możliwość zamknięcia rekrutacji na warsztaty przed wyżej wymienionym terminem, w przypadku zgłoszenia się maksymalnej liczby uprawnionych uczestników na dane warsztat.

Szczegółowe informacje może udzielić Pan Marcin Ulanowski pod nr tel: 504-069-280 lub mailowo pod adresem: marcin.ulanowski@podlaskieit.pl

Serdecznie ZAPRASZAMY!