Categories: aktualnosci-pl
      Date: 11-10-2017
     Title: Podlaskie na weekend
Prezentujemy Wam nasze nowe wydawnictwo – Podlaskie na weekend folder, z którym poznacie Podlaskie z zupełnie innej strony. Znajdziecie w nim gotowe propozycje na piątek, sobotę i niedzielę. Na pewno nie będziecie się nudzić.Badania pokazują, że turystyka weekendowa cieszy się coraz większą popularnością. Wyjazdy w weekendy są istotną częścią wszystkich wyjazdów, bo turyści planują je przez cały rok. Postanowiliśmy wyjść naprzeciw ich oczekiwaniom i przygotowaliśmy wydawnictwo "Podlaskie na weekend". Co znajdziecie w środku?

"Przemierz Suwalszczyznę Szlakiem najpiękniejszych widoków", "Wsłuchaj się w przyrodę w Królestwie Biebrzy" czy "Odkryj tajemnice wschodu w regionie Puszczy Białowieskiej" – to tylko niektóre z naszych propozycji. Ich oprawą są piękne zdjęcia i inspirujące opisy.

Planowanie wyjazdu ułatwi proponowana lista miejsc noclegowych i restauracji. Pomocne będą też informacje o odległościach między największymi atrakcjami turystycznymi.

Aby otworzyć folder, kliknijcie w okładkę. Wersję drukowaną dostaniecie w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku.