Categories: aktualnosci-pl
      Date: 10-11-2017
     Title: Nowe foldery turystyczne UMWP

Już w styczniu Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zacznie promować województwo nowymi folderami. Podlaskie - aktywnie, z rodziną i w kulturowym tyglu - to tylko niektóre z propozycji.Departament Edukacji, Sportu i Turystyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego zakończył prace nad nowymi folderami promującymi województwo. Ich efektem jest sześć dedykowanych wydawnictw: "Podlaskie. Żubry, łosie, ptaki i robaki", "Podlaskie. Z rodziną", "Podlaskie. W kulturowym tyglu", "Podlaskie. Na wodzie", "Podlaskie. Bez pośpiechu" i "Podlaskie. Aktywnie".


Co znajdziemy w dedykowanych folderach? Wśród propozycji dla rodzin znalazły się Baśniowy Szlak Suwalszczyzny i Rezerwat Pokazowy Żubrów k. Białowieży. Tym, którzy zdecydują się na aktywne zwiedzanie województwa autorzy wydawnictwa proponują wyprawy licznymi szlakami rowerymi lub konno.

Sprawdźcie resztę oferty i wybierzcie folder dla siebie.

Wszystkie wydawnictwa w wersji drukowanej będzie można dostać m. in. w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku. W wersji online dostępne są już tutaj.