Categories: aktualnosci-pl
      Date: 08-03-2018
     Title: Podlaskie LET’S GO OUTSIDE o Regionie Puszczy Białowieskiej

Już 15 marca o godz. 17.00 w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu Podlaskie LET'S GO OUTSIDE. Tym razem goście specjalni opowiedzą o Regionie Puszczy Białowieskiej. Zapraszamy.Jesteś stąd? Wydaje Ci się, że znasz już cały region i nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Udowodnimy Ci, że tak nie jest. Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu Podlaskie LET'S GO OUTSIDE! Dedykujemy je Regionowi Puszczy Białowieskiej i obiecujemy, że  będzie ciekawie i nietuzinkowo.

Podlaskie LET'S GO OUTSIDE to spotkania o luźnej formule, których celem jest zachęcenie mieszkańców Białegostoku i okolic do poznawania walorów turystycznych naszego województwa. Otwieranie  ludzi na nowe doświadczenia, dostarczanie bezcennych wspomnień i pomoc w  odkrywaniu nieznanych  miejsc i smaków – to nasza misja. Okazuje się bowiem, że wszystko to, co do tej pory wydawało się być oczywiste i dobrze nam znane, kryje za sobą wiele ciekawych wątków, tajemnic i miejsc.

Tak jak poprzednim razem, będzie czas na rozmowę i zadawanie trudnych pytań zaproszonym gościom.

O Regionie Puszczy Białowieskiej opowiedzą:

Spotkaniu będzie towarzyszyć wystawa pt. "Białowieskie Spotkania Fotograficzne", której kuratorem jest Bogusław Florian Skok z Północno-Wschodniego Związku Polskich Artystów Fotografików."

Nie zabraknie też quizu z nagrodami przygotowanymi przez LOT "Region Puszczy Białowieskiej".

Jeśli planujesz kolejne wyjazdy, chcesz podzielić się zdobytą wiedzą, wymienić z innymi zdobyte już doświadczenia,
a może masz potrzebę odkrycia tego co jeszcze nieodkryte – nie przegap okazji – 15 marca, godz. 17.00. Regionalne Centrum Informacji Turystycznej zaprasza!