Categories: czlonkowie_prot_pl
      Date: 02-07-2011
     Title: "Raj Bobra" Stowarzyszenie Agroturystyczne

Raj Bobra
Stowarzyszenie Agroturystyczne


Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Mońkach
Aneta Szeszko
ul. Tysiąclecia 23B
19-100 Mońki
tel. 085 716 2301
monodr@zetobi.com.pl
www.rajbobra.pl


Stowarzyszenie Agroturystyczne "RAJ BOBRA" powstało w 2006 roku. Obejmuje obszary powiatu monieckiego skupiającego 7 gmin: Goniądz, Jaświły, Jasionówka, Knyszyn, Krypno, Mońki, Trzcianne. Na dzień dzisiejszy stowarzyszenie zrzesza 17 gospodarstw. Kwatery agroturystyczne położone są w otoczeniu Biebrzańskiego Parku Narodowego.

Gospodarze kwater agroturystycznych zapraszają na całoroczny wypoczynek w otoczeniu Biebrzańskich bagien i lasów w gospodarstwach rolnych, pokojach gościnnych, domkach i mieszkaniach wakacyjnych.

Zapewniają serdeczność, gościnność i różnego rodzaju atrakcje.

Głównym celem działalności stowarzyszenia jest m.in.: Stowarzyszenie stara się w ramach swoich możliwości promować własny region, jego walory krajobrazowe i przyrodnicze, tereny czyste ekologicznie, gościnność mieszkańców oraz ich kulturową różność. Te cenne atuty, geograficznie - korzystne położenie są na pewno szansą rozwoju dla naszego województwa, w szczególności jego bazy turystycznej. Nasz region usytuowany jest na terenie Biebrzańskiego Parku Narodowego oraz w jego otulinie, a tereny bagienne stanowią dużą atrakcję agroturystyczną.